Typy pozic

Technici

Jsou naši specialisti, provádějící servis výtahů, eskalátorů a automatických dveří, jejich montáž nebo poskytují odbornou technickou podporu kolegům. Pro určené činnosti používáme nejmodernější postupy a nástroje.

Volné pozice

Servisní techik Václav

V práci je pro mě důležité, že KONE je stabilní a silný zaměstnavatel. Zároveň je lídr a inovátor v technologiích. Podílím se tak na výrobě vysoce kvalitních produktů.

Práce servisního technika je velmi zodpovědná. Dá se ale velmi dobře naučit díky vstřícnosti a obětavosti starších kolegů, kteří rádi pomůžou.

Servisní techik Josef

Je výtahařina dřina? Dříve to někdy dřina opravdu byla. Ale poté, co byla zavedena těžká parta se to i v této oblasti zlepšilo. Výtahařina je hlavně odpovědná práce. Je potřeba pracovat s rozmyslem a nebýt zbrklý.

Obchod a administrativa

Obchodníci získávají pro společnost zakázky, navrhují pro zákazníky vhodné komplexní řešení. Mají přehled o trhu, jsou organizovaní a baví je komunikace s lidmi. Administrativa je u nás široké pole možností, kde každý dělá, co umí nejlépe. Od komunikace se zákazníky a klienty, přes přípravu administrativních podkladů až po údržbu podnikových systémů a procesů.

Volné pozice

Dominika z administrativy

Našla jsem v KONE přátelský kolektiv, flexibilní pracovní dobu a jistotu. Moje náplň práce je poměrně obsáhlá a nemám tak čas sběhnout do stereotypu. Mám zároveň spoustu příležitostí nahlédnout k zajímavým věcem a prohlubovat tak své znalosti.

Veronika z administrativy

Jedna z nejdůležitějších věcí, podle kterých se vždy orientuji při výběru práce, je dobrý šéf. Toho jsem v KONE našla. To hlavní, co mě ale v KONE drží, je dobrý kolektiv.

Vedoucí pracovníci

Vedoucí pracovníci řídí projekty a týmy. Zajišťují efektivní plnění cílů, úzce spolupracují s vedením společnosti a zlepšují řídící procesy. Podporují iniciativy, které rozvíjí firemní fungování a udržují pozitivní pracovní prostředí.

Volné pozice

Manažer Petr

KONE je společnost, která se řadí mezi lídry ve svém oboru. Určuje nové trendy a dodává na trh nové technologie. Mám možnost pracovat na největších stavebních projektech a spoluvytvářet kvalitní budovy, ve kterých se dobře žije nebo pracuje. Díky KONE se mi daří posouvat svoje schopnosti a učit se novým dovednostem.

Manažer Martin

V KONE je pro mě důležitá naše péče o zákazníky, plnění dohodnutých slibů a dotahování úkolů do konce. KONE vždy podporovalo ty, kteří přistupují ke své práci pečlivě a s nadšením. Tento přístup nám pomáhá být úspěšnými v náročném stavebním prostředí. V KONE jsem se ocitl díky tříměsíční stáži a nyní jsem tu již 8 let.

Výroba

Výrobním operátorům vzniká pod rukama finální produkt, který následně odesílají přímo zákazníkům po celém světě. Řídí CNC stroje, pracují v logistice a nebo jako kontroloři kvality.

Volné pozice

Operátor výroby Jan

Na práci ve výrobě mě baví možnost střídat pozice a tím se učit nové věci. Práce i procesy jsou jednoduché, prostředí je celkem klidné a čisté. Hlavně mám ale jistotu, že práce bude pořád.

Do KONE jsem se přihlásil, protože jsem se chtěl dostat k práci v mém oboru - obsluha CNC. Ze začátku jsem dělal na lince a poté jsem se přesunul na machinery. Práce na machinery je celkem jednoduchá, ale je určitě lepší, když má člověk alespoň základní znalosti strojírenství.

Operátor výroby Josef

V práci považuji za důležité mít možnost rozvíjet sám sebe a také možnost kariérního růstu. Oboje jsem u KONE našel. Spousta mých šikovných kolegů využilo své šance na postup.

Práce v KONE je mé první zaměstnání po ukončení studia. Na machinery dřina není. Podpůrné týmy, jako je kvalita, engineering nebo sklad se snaží proces výroby zjednodušit a to nám všem práci ulehčuje.

Nastavení cookies